+420 774 543 532
radomir.zahradil@seznam.cz

Prodej

Lokalita nemovitosti

restaurace Bystřice pod Hostýnem

Popis nemovitosti

Prodej zavedené restaurace v Bystřici pod Hostýnem, jedná se o jednopodlažní budovu se smíšeného zdiva, sedlová střecha, zavedeny všechny inženýrské sítě, Restaurace má kapacitu 30 míst k sezení, ve dvoře další zahradní posezení se samostatným výčepem, udírnou a grilem, součástí budovy mimo zázemí restaurace je i zřízení bydlení pro obsluhu v podkroví. 

Cena PRODÁNO
Kategorie Komerční objekty
Lokalita Sušilova, Bystřice pod Hostýnem
Okres Kroměříž
Vlastnictví Osobní
Plocha užitná 350m²
Plocha podlahová 300 m²
Počet podlaží 3
Stav objektu Dobrý
Budova Smíšená
Poloha objektu V bloku
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná

Galerie

O mně

Ve světe realit se pohybuji už 5 let. Mojí hlavní předností jsou zkušenosti. Vím co a jak.

Ahoj/Dobrý den! Jmenuji se Radomír Zahradil, pocházím z malého městečka Bystřice pod Hostýnem. Zde i žiji se svojí partnerkou v málem rodinném domečku. Jsem táta dvou, dnes již dospělých synů a s partnerkou vychováváme naši malou dcerku. Volný čas trávíme společně s dcerkou, baví mě práce kolem domu a na zahradě, rád sportuji, hraji amatérský fotbal, jezdím na kole, společně chodíme ven do přírody.

Od roku 2017 se naplno věnuji realitní činnosti, mým hlavním cílem je v prvé řadě vždy spokojený klient, ať na straně prodávajícího nebo kupujícího. Do své práce vkládám profesionální ale zároveň i lidský přístup. Zaměřuji se na pronájem, prodej a koupi všech nemovitostí, působím zejména v oblasti Bystřice pod Hostýnem – Holešov – Zlín – Přerov – Hranice – Vsetín a Valašské Meziříčí. Vždy se snažím pro klienta pracovat co nejefektivněji, protože já jsem spokojen, jen když klient je spokojen. Dnes je už samozřejmostí využívání všech moderních způsobů prezentace prodávaných nemovitostí – homestaging, profi fotografie, práce s dronem, videoprohlídky, virtuální prohlídky. Samozřejmostí jsou precizní a profesionální prezentace na inzertních portálech.

Poptat

Neváhejte a zavolejte než to udělá někdo jiný

Poptat nemovitost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin egestas justo a metus fringilla, quis mollis felis facilisis.

Kontakt

+420 774 543 532
radomir@vaserealitka.eu

Radomír Zahradil
Realitní kancelář VAŠE REALITKA
768 61 Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj

© 2021 Radomír Zahradil  –  Web vytvořilo studio BOXART

Chcete abych Vám zavolal?

Zanechte mi telefonní kontakt a já se s Vámi spojím