+420 774 543 532
radomir.zahradil@seznam.cz

Prodej

Prodej pozemek – zahrada, Bystřice pod Hostýnem, Lázně

 

1.500.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Pokud hledáte klidné místo pro rekreaci nebo budoucí využití, např. pro bydlení, tak Vám nabízím pozemek na úpatí Hostýnských vrchů, nad městem Bystřice pod Hostýnem, v místní části Lázně. Jedná se o pozemek o celkové výměře 771 m2 pod rekreačním objektem Sola Gratia. Pozemek je zcela oplocený, příjezd od ulice Lázně, na pozemku je dřevěná kůlna na nářadí, unimo buňka, jsou zde již vybudovány přípojky elektřiny a městského vodovodu. Pozemek dosud užíván jako zahrada, úpravou příjezdové komunikace možno změnit na stavební parcelu pro využití bydlení.
Pro více informací volejte makléře, rád Vám pozemek představím na prohlídce, v případě potřeby zajistím pro Vás výhodné finanční financování koupě tohoto pozemku.


Kategorie Pozemky
Lokalita Lázně,   Bystřice pod Hostýnem 
Okres Kroměříž
Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku 771 m²
Sítě na pozemku: voda a elektřina
Umístění pozemku Klidná část obce

Galerie

O mně

Ve světe realit se pohybuji už 5 let. Mojí hlavní předností jsou zkušenosti. Vím co a jak.

Ahoj/Dobrý den! Jmenuji se Radomír Zahradil, pocházím z malého městečka Bystřice pod Hostýnem. Zde i žiji se svojí partnerkou v málem rodinném domečku. Jsem táta dvou, dnes již dospělých synů a s partnerkou vychováváme naši malou dcerku. Volný čas trávíme společně s dcerkou, baví mě práce kolem domu a na zahradě, rád sportuji, hraji amatérský fotbal, jezdím na kole, společně chodíme ven do přírody.

Od roku 2017 se naplno věnuji realitní činnosti, mým hlavním cílem je v prvé řadě vždy spokojený klient, ať na straně prodávajícího nebo kupujícího. Do své práce vkládám profesionální ale zároveň i lidský přístup. Zaměřuji se na pronájem, prodej a koupi všech nemovitostí, působím zejména v oblasti Bystřice pod Hostýnem – Holešov – Zlín – Přerov – Hranice – Vsetín a Valašské Meziříčí. Vždy se snažím pro klienta pracovat co nejefektivněji, protože já jsem spokojen, jen když klient je spokojen. Dnes je už samozřejmostí využívání všech moderních způsobů prezentace prodávaných nemovitostí – homestaging, profi fotografie, práce s dronem, videoprohlídky, virtuální prohlídky. Samozřejmostí jsou precizní a profesionální prezentace na inzertních portálech.

Poptat

Neváhejte a zavolejte než to udělá někdo jiný

Poptat nemovitost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin egestas justo a metus fringilla, quis mollis felis facilisis.

Kontakt

+420 774 543 532
radomir@vaserealitka.eu

Radomír Zahradil
Realitní kancelář VAŠE REALITKA
768 61 Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj

© 2021 Radomír Zahradil  –  Web vytvořilo studio BOXART

Chcete abych Vám zavolal?

Zanechte mi telefonní kontakt a já se s Vámi spojím