+420 774 543 532
radomir.zahradil@seznam.cz

Prodej

Lokalita nemovitosti

RD horní újezd

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Horní Újezd. Jedná se o patrový rodinný dům postavený v bloku s vedlejším domem, konstrukce cihla, tvárnice a beton. Dispozice domu – v 1. nadzemním podlaží je za vstupem veranda, chodba a dva obytné pokoje, kuchyně, koupelna, spíž a samostatné WC. Ve 2. nadzemním podlaží, jsou další tři pokoje, kdy jeden průchozí pokoj sloužil jako kuchyň, dále vstupní dveře do půdních prostor a dveře na balkon.
Zastavěná plocha je 482 m2, z toho podlahová plocha domu 100 m2, celý dům je podsklepený, ze zadní části jsou vrata vedoucí do garáže. Za domem je zahrada s ovocnými stromy o rozloze 1398 m2, součásti zahrady je vybudovaný samostatný sklep na ovoce a zeleninu.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, obecní vodovod, plyn, elektřina. Vytápění domu je plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je řešen plynovým zásobníkem. Dům je před rekonstrukcí, kdy je ale možno se ihned nastěhovat a rekonstruovat postupně dle vlastních představ. Nutná oprava části střechy.
Na koupi domu zajistíme nejvhodnější profinancování, pro více informací, či prohlídku volejte makléře. 

Cena PRODÁNO
Kategorie RD 4+1
Lokalita Horní Újezd 
Okres Přerov
Vlastnictví Osobní
Plocha užitná 185 m²
Plocha podlahová 140 m²
Počet podlaží 3
Stav objektu Dobrý
Budova Smíšená
Poloha objektu V bloku
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Sítě Elektřina, plyn, vodovod a odpady obecní

Galerie

O mně

Ve světe realit se pohybuji už 5 let. Mojí hlavní předností jsou zkušenosti. Vím co a jak.

Ahoj/Dobrý den! Jmenuji se Radomír Zahradil, pocházím z malého městečka Bystřice pod Hostýnem. Zde i žiji se svojí partnerkou v málem rodinném domečku. Jsem táta dvou, dnes již dospělých synů a s partnerkou vychováváme naši malou dcerku. Volný čas trávíme společně s dcerkou, baví mě práce kolem domu a na zahradě, rád sportuji, hraji amatérský fotbal, jezdím na kole, společně chodíme ven do přírody.

Od roku 2017 se naplno věnuji realitní činnosti, mým hlavním cílem je v prvé řadě vždy spokojený klient, ať na straně prodávajícího nebo kupujícího. Do své práce vkládám profesionální ale zároveň i lidský přístup. Zaměřuji se na pronájem, prodej a koupi všech nemovitostí, působím zejména v oblasti Bystřice pod Hostýnem – Holešov – Zlín – Přerov – Hranice – Vsetín a Valašské Meziříčí. Vždy se snažím pro klienta pracovat co nejefektivněji, protože já jsem spokojen, jen když klient je spokojen. Dnes je už samozřejmostí využívání všech moderních způsobů prezentace prodávaných nemovitostí – homestaging, profi fotografie, práce s dronem, videoprohlídky, virtuální prohlídky. Samozřejmostí jsou precizní a profesionální prezentace na inzertních portálech.

Poptat

Neváhejte a zavolejte než to udělá někdo jiný

Poptat nemovitost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin egestas justo a metus fringilla, quis mollis felis facilisis.

Kontakt

+420 774 543 532
radomir@vaserealitka.eu

Radomír Zahradil
Realitní kancelář VAŠE REALITKA
768 61 Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj

© 2021 Radomír Zahradil  –  Web vytvořilo studio BOXART

Chcete abych Vám zavolal?

Zanechte mi telefonní kontakt a já se s Vámi spojím