+420 774 543 532
radomir.zahradil@seznam.cz

Prodej

 

 

                  REZERVOVÁNO

Prodej RD se zahradou – Blazice

        

Popis nemovitosti

Dnes mám pro Vás nabídku prodeje rodinného domu v obci Blazice, která se nachází nedaleko Bystřice pod Hostýnem, s dobrou dojezdovou vzdáleností do Přerova, Lipníka nad Bečvou i Hranic. Blazice jsou součástí cyklostezek vedoucích na poutní místo Hostýn, nebo na druhu stranu zřícenina hradu Helfštýn, kolem řeky Bečvy apod. Samotná obec má kolem 200 obyvatel, k dispozici je obecní úřad, výletiště s tanečním parketem, park, víceúčelové hřiště, jsou zajištěny pravidelné autobusové spoje.
Dům se nachází na konci bloku ve středu obce, původně se jednalo o hospodářskou usedlost. Cihlový dům nabízí v přízemí obytnou jednotku o velikosti 3+1, pokoje jsou neprůchozí, v kuchyni k dispozici malá spíž. Podlahová plocha v přízemí je 98m2. Na konci příchozí chodby je hala, kde máme umístěno WC pro přízemní část, jsou zde vstupy do dvora, technické části domu a schodiště do patra domu. V patře je další samostatný obytný prostor o podlahové ploše 47m2, který nám nabízí bydlení o dispozici 2+KK s vlastním sociálním zařízením. Dále je zde k dispozici další prostor o velikosti 45m2, ze kterého lze úpravou připravit další obytnou část.
K dispozici je zde v technické části domu kotelna, kde je plynový kotel, plynový ohřívač vody, kotel na tuhá paliva. Z kotelny se přechází do prostorné garáže a do dvora. Zde jsou k dispozici další úložné prostory a přes dvůr původní, do dvora otevřená stodola o ploše 110m2. Ze dvora je výjezd plechovými vraty do ulice. Za stodolou je k dispozici ovocná zahrada trojúhelníkového tvaru ze skleníkem o velikosti 671m2.
Dům postupně procházel rekonstrukcí, cca před 5 lety nová střecha nad obytnou části, nová plastová okna. Pro budoucí majitele je výhodou okamžité bydlení s postupnou další opravou a rekonstrukcí dle vlastních představ.
V případě potřeby financování a získání úvěru je vám k dispozici naše hypoteční poradkyně, která pracuje v oboru více než 20 let a najde pro vás tu nejlepší nabídku na míru.
Rádi byste vlastnili klíče od tohoto domu? Pak na nic nečekejte, zavolejte a domluvíme si schůzku na prohlídku.

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Blazice
Okres: Kroměříž
Vlastnictví: Osobní
Plocha zastavěná: 1130 m²
Plocha užitná: 190 m²
Plocha zahrady: 704 m²
Stav objektu: dobrý
Budova: cihlová, nad obytnou částí nová plechová střecha, ostatní stavby betonová a pálená taška
Sítě: elektřina, plyn, voda z vl. studny, odpady septik s přepadem
Poloha objektu: rohový
Umístění objektu: klidná část obce
Zástavba: obytná

Galerie

O mně

Ve světe realit se pohybuji už 5 let. Mojí hlavní předností jsou zkušenosti. Vím co a jak.

Ahoj/Dobrý den! Jmenuji se Radomír Zahradil, pocházím z malého městečka Bystřice pod Hostýnem. Zde i žiji se svojí partnerkou v málem rodinném domku. Jsem táta dvou, dnes již dospělých synů a s partnerkou vychováváme naši malou dcerku. Volný čas trávíme společně s dcerkou, baví mě práce kolem domu a na zahradě, rád sportuji, hraji amatérský fotbal, jezdím na kole, společně chodíme ven do přírody.

Od roku 2017 se naplno věnuji realitní činnosti, mým hlavním cílem je v prvé řadě vždy spokojený klient, ať na straně prodávajícího nebo kupujícího. Do své práce vkládám profesionální ale zároveň i lidský přístup. Zaměřuji se na pronájem, prodej a koupi všech nemovitostí, působím zejména v oblasti Bystřice pod Hostýnem – Holešov – Zlín – Přerov – Hranice – Vsetín a Valašské Meziříčí. Vždy se snažím pro klienta pracovat co nejefektivněji, protože já jsem spokojen, jen když klient je spokojen. Dnes je už samozřejmostí využívání všech moderních způsobů prezentace prodávaných nemovitostí – homestaging, profi fotografie, práce s dronem, videoprohlídky, virtuální prohlídky. Samozřejmostí jsou precizní a profesionální prezentace na inzertních portálech.

Poptat

Neváhejte a zavolejte než to udělá někdo jiný

Poptat nemovitost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin egestas justo a metus fringilla, quis mollis felis facilisis.

Kontakt

+420 774 543 532
radomir@vaserealitka.eu

Radomír Zahradil
Realitní kancelář VAŠE REALITKA
Radniční 32,Hranice

© 2021 Radomír Zahradil  –  Web vytvořilo studio BOXART

Chcete abych Vám zavolal?

Zanechte mi telefonní kontakt a já se s Vámi spojím