+420 774 543 532
radomir.zahradil@seznam.cz

Prodej

Rodinný dům se zahradou Křtomil

P R O D Á N O 

Popis nemovitosti

Nebaví Vás již bydlet ve městě v bytě? Chcete zkusit něco jiného? Chcete bydlet na vesnici, ale přitom to mít do města, co by kamenem dohodil? Starat se o kousek vlastní zahrady?
Potom tu mám pro Vás nabídku na koupi rodinného domu v obci Křtomil, se zahradou. Dům nabízí dispoziční řešení 4 pokoje, kuchyň a sociální zařízení. K tomu menší dvorek a kus zahrady za domem. Je sice pravdou, že není v nejlepší kondici, ale i tak se dá z toho vybudovat velmi pěkné a klidné místo k bydlení.
Pokud máte zájem o další informace, pak neváhejte zavolat. Pomůžeme Vám i s případným financováním.


Kategorie Rodinné domy
Lokalita Křtomil
Okres Přerov
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 72 m²
Plocha zastavěná 288 m²
Plocha zahrady 695 m²
Podlaží umístění 1
Stav objektu Před reko
Budova Cihla-smíšená
Poloha objektu V bloku
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Rodinné domy
Rok výstavby 1936

Galerie

O mně

Ve světe realit se pohybuji už 5 let. Mojí hlavní předností jsou zkušenosti. Vím co a jak.

Ahoj/Dobrý den! Jmenuji se Radomír Zahradil, pocházím z malého městečka Bystřice pod Hostýnem. Zde i žiji se svojí partnerkou v málem rodinném domečku. Jsem táta dvou, dnes již dospělých synů a s partnerkou vychováváme naši malou dcerku. Volný čas trávíme společně s dcerkou, baví mě práce kolem domu a na zahradě, rád sportuji, hraji amatérský fotbal, jezdím na kole, společně chodíme ven do přírody.

Od roku 2017 se naplno věnuji realitní činnosti, mým hlavním cílem je v prvé řadě vždy spokojený klient, ať na straně prodávajícího nebo kupujícího. Do své práce vkládám profesionální ale zároveň i lidský přístup. Zaměřuji se na pronájem, prodej a koupi všech nemovitostí, působím zejména v oblasti Bystřice pod Hostýnem – Holešov – Zlín – Přerov – Hranice – Vsetín a Valašské Meziříčí. Vždy se snažím pro klienta pracovat co nejefektivněji, protože já jsem spokojen, jen když klient je spokojen. Dnes je už samozřejmostí využívání všech moderních způsobů prezentace prodávaných nemovitostí – homestaging, profi fotografie, práce s dronem, videoprohlídky, virtuální prohlídky. Samozřejmostí jsou precizní a profesionální prezentace na inzertních portálech.

Poptat

Neváhejte a zavolejte než to udělá někdo jiný

Poptat nemovitost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin egestas justo a metus fringilla, quis mollis felis facilisis.

Kontakt

+420 774 543 532
radomir.zahradil@seznam.cz

© 2021 Radomír Zahradil  –  Web vytvořilo studio BOXART

Chcete abych Vám zavolal?

Zanechte mi telefonní kontakt a já se s Vámi spojím