+420 774 543 532
radomir.zahradil@seznam.cz

Prodej

Lokalita nemovitosti

RD Bystřice pod Hostýnem – Rychlov

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji samostatný rodinný dům o velikosti 3+1, v klidné části Bystřice pod Hostýnem – Rychlov. Dispozice domu: 1.NP – 3 samostatné pokoje, kuchyň s jídelnou, koupelna, WC, šatna a potravinová spíž, 1.PP – garáž s průchodem do zahrady v zadní části domu, prádelna, kotelna, skladové prostory. Dům je připojen na všechny sítě, přípojka obecní vodovod + vlastní studna, odpad sveden do septiku s přepadem, vytápění řešeno plynovým kotlem a kotlem na pevná paliva, ohřev vody samostatným el. zásobníkem. Za domem je malá kůlna, posezení – pergola, vyhrazený prostor pro chov slepic a ovocná zahrada s pozemky okolo domu o celkové velikosti 2 997 m2. Dům postaven v roce 1986, v původním, udržovaném stavu, možnost okamžitého bydlení.

Cena PRODÁNO
Kategorie RD 3+1
Lokalita Rychlov, Přerovská, Bystřice pod Hostýnem
Okres Kroměříž
Vlastnictví Osobní
Plocha užitná 290 m²
Celková plocha pozemku 2997 m²
Počet podlaží 2
Podlaží umístění 1
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Rok výstavby 1986

Galerie

O mně

Ve světe realit se pohybuji už 5 let. Mojí hlavní předností jsou zkušenosti. Vím co a jak.

Ahoj/Dobrý den! Jmenuji se Radomír Zahradil, pocházím z malého městečka Bystřice pod Hostýnem. Zde i žiji se svojí partnerkou v málem rodinném domečku. Jsem táta dvou, dnes již dospělých synů a s partnerkou vychováváme naši malou dcerku. Volný čas trávíme společně s dcerkou, baví mě práce kolem domu a na zahradě, rád sportuji, hraji amatérský fotbal, jezdím na kole, společně chodíme ven do přírody.

Od roku 2017 se naplno věnuji realitní činnosti, mým hlavním cílem je v prvé řadě vždy spokojený klient, ať na straně prodávajícího nebo kupujícího. Do své práce vkládám profesionální ale zároveň i lidský přístup. Zaměřuji se na pronájem, prodej a koupi všech nemovitostí, působím zejména v oblasti Bystřice pod Hostýnem – Holešov – Zlín – Přerov – Hranice – Vsetín a Valašské Meziříčí. Vždy se snažím pro klienta pracovat co nejefektivněji, protože já jsem spokojen, jen když klient je spokojen. Dnes je už samozřejmostí využívání všech moderních způsobů prezentace prodávaných nemovitostí – homestaging, profi fotografie, práce s dronem, videoprohlídky, virtuální prohlídky. Samozřejmostí jsou precizní a profesionální prezentace na inzertních portálech.

Poptat

Neváhejte a zavolejte než to udělá někdo jiný

Poptat nemovitost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin egestas 

Kontakt

+420 774 543 532
radomir@vaserealitka.eu

Radomír Zahradil
Realitní kancelář VAŠE REALITKA
768 61 Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj

© 2021 Radomír Zahradil  –  Web vytvořilo studio BOXART

Chcete abych Vám zavolal?

Zanechte mi telefonní kontakt a já se s Vámi spojím