+420 774 543 532
radomir.zahradil@seznam.cz

Prodej

secesní rodinný dům Kroměříž

P R O D Á N O 

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout ke koupi secesní původní dům v řadové zástavbě v centru města Kroměříž. Dům byl postaven v ulici Soudní r. 1927 pro p. Bartoníka, který byl městským radním a výběrčím daní pro město.

Jedná se o cihlový třípodlažní dům se sedlovou střechou, kompletně podsklepený. Nachází se na pozemku o celkové ploše 1112m2, součástí domu je dvůr se zahradou a další stavbou – garáží s příslušenstvím.

Do dvora a zahrady je vstup přes průjezd domu, do obytné části vede z ulice další samostatný vstup. Po vstupu těmito dveřmi se po projde přes zádveří do hlavní vstupní haly domu, odkud vedou dveře do samostatných dvou obytných místností, dveře do kuchyně, WC a dřevěné původní schodiště se zachovalými dřevěnými obklady a zábradlím, vedoucí do dalšího obytného patra.

V kuchyni je původní funkční keramický sporák se 2 troubami, původní mycí dřez, dveře vedoucí do potravinové místnosti. V zadní části kuchyně jsou dveře se vstupem do dvora a zahrady domu.

Po vystoupání schodiště do patra je zde chodba s dveřmi do obývacího pokoje, dvou ložnic a koupelny s WC a bidetem. Mezi obývacím pokojem a koupelnou je průchozí místnost – šatna se věstavěnými skříněmi. Z ložnice situované do dvora je vstup na terasu s výhledem na zahradu za domem. Z chodby vedou dveře do místnosti se schodištěm do půdního prostoru domu, kde je další samostatná místnost a prostorná půda.

Z průjezdu domu se vstupuje do sklepní části domu, kde jsou jednotlivé sklepní prostory původně sloužící jako kotelna, dílna, potravinový sklep, byt pro služebnou se samostatným WC.

Za domem ve dveře je samostatná zděná budova sloužící jako garáž a další technická místnost s vlastním vstupem. Za garáží je zahrada osázená ovocnými a okrasnými dřevinami, ve střední části je kruhový dřevěný altán, v zadní části je další přístavek na nářadí a dřevo.

Okna na domu jsou původní dřevěná špaletová, vnitřní omítky vápenné štukové, obklady keramické, podlahy dřevěné parkety, keramická dlažba. V minulých letech (1983-2010) provedena částečná rekonstrukce – výměna střešní krytiny za hliníkové šablony, plynový kotel, oprava komínů, vodovodní stupačky a nová venkovní fasáda do ulice. Do domu je zaveden městský vodovod, odpady svedeny do venkovní kanalizace, topení řešeno plynovým kotlem s rozvodem do plechových radiátorů v domě včetně sklepa. Teplá voda řešena samostatnými plynovými topidly v kuchyni a koupelně v patře domu.

Financování koupě vám zajistí naše hypoteční makléřka, která pracuje v oboru více než 20 let a zařídí vám nejvýhodnější financování i v dnešní komplikované době.


Kategorie Rodinné domy 5+1
Lokalita Ulice Soudní, Kroměříž 
Okres Kroměříž
Vlastnictví Osobní
Plocha užitná 417 m²
Plocha zastavěná 257 m²
Plocha zahrady 716 m²
Počet podlaží 3
Stav objektu Dobrý
Budova Zděná smíšená
Poloha objektu V řadové zástavbě
Umístění objektu Centrum města
Zástavba Obchodní a obytná
Rok výstavby 1927

Galerie

O mně

Ve světe realit se pohybuji už 5 let. Mojí hlavní předností jsou zkušenosti. Vím co a jak.

Ahoj/Dobrý den! Jmenuji se Radomír Zahradil, pocházím z malého městečka Bystřice pod Hostýnem. Zde i žiji se svojí partnerkou v málem rodinném domečku. Jsem táta dvou, dnes již dospělých synů a s partnerkou vychováváme naši malou dcerku. Volný čas trávíme společně s dcerkou, baví mě práce kolem domu a na zahradě, rád sportuji, hraji amatérský fotbal, jezdím na kole, společně chodíme ven do přírody.

Od roku 2017 se naplno věnuji realitní činnosti, mým hlavním cílem je v prvé řadě vždy spokojený klient, ať na straně prodávajícího nebo kupujícího. Do své práce vkládám profesionální ale zároveň i lidský přístup. Zaměřuji se na pronájem, prodej a koupi všech nemovitostí, působím zejména v oblasti Bystřice pod Hostýnem – Holešov – Zlín – Přerov – Hranice – Vsetín a Valašské Meziříčí. Vždy se snažím pro klienta pracovat co nejefektivněji, protože já jsem spokojen, jen když klient je spokojen. Dnes je už samozřejmostí využívání všech moderních způsobů prezentace prodávaných nemovitostí – homestaging, profi fotografie, práce s dronem, videoprohlídky, virtuální prohlídky. Samozřejmostí jsou precizní a profesionální prezentace na inzertních portálech.

Poptat

Neváhejte a zavolejte než to udělá někdo jiný

Poptat nemovitost

Kontakt

+420 774 543 532
radomir.zahradil@seznam.cz

Radomír Zahradil
768 61 Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj

© 2021 Radomír Zahradil  –  Web vytvořilo studio BOXART

Chcete abych Vám zavolal?

Zanechte mi telefonní kontakt a já se s Vámi spojím