+420 774 543 532
radomir.zahradil@seznam.cz

Prodej

Lokalita nemovitosti

Stavební parcela bořenovice (u holešova)

3.500.000,- Kč. 

Popis nemovitosti

Nabídka prodeje rovinatého stavebního pozemku se započatou stavbou RD v obci Bořenovice, jedná se o rohový pozemek v obci o rozloze 987 m2. Na pozemku započata stavba RD o velikosti 4+kk s užitnou plochou 167 m2, typ domu bungalov, garáž součástí domu. Na místě je již vybudována základová deska, navezen stavební materiál na celou výstavbu zdí a příček, ke stavbě je kompletní stavební dokumentace, včetně platného stavebního povolení. Elektřina včetně měření na pozemku, voda přes cestu u pozemku, odpady dle projektu přes vlastní domovní ČOV, vytápění řešeno tep. čerpadlem.
Obec Bořenovice se nachází v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, od města Holešov vzdálena 4km, Kroměříž vzdálena 30km a 10 km k dálnici D55. Žije zde cca 200 obyvatel. V obci je obchod se smíšeným zbožím, zajištěna autobusová doprava do Holešova.

Cena k jednání
Kategorie Pozemky
Lokalita Bořenovice
Okres Kroměříž
Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku 987 m²
Kategorie RD Bungalov 4+KK s garáží
Užitná plocha domu 167 m²
Stav objektu Základová deska
Sítě Elektřina s měřením na pozemku
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba obytná
Platné stavební povolení

Galerie

O mně

Ve světe realit se pohybuji už 5 let. Mojí hlavní předností jsou zkušenosti. Vím co a jak.

Ahoj/Dobrý den! Jmenuji se Radomír Zahradil, pocházím z malého městečka Bystřice pod Hostýnem. Zde i žiji se svojí partnerkou v málem rodinném domečku. Jsem táta dvou, dnes již dospělých synů a s partnerkou vychováváme naši malou dcerku. Volný čas trávíme společně s dcerkou, baví mě práce kolem domu a na zahradě, rád sportuji, hraji amatérský fotbal, jezdím na kole, společně chodíme ven do přírody.

Od roku 2017 se naplno věnuji realitní činnosti, mým hlavním cílem je v prvé řadě vždy spokojený klient, ať na straně prodávajícího nebo kupujícího. Do své práce vkládám profesionální ale zároveň i lidský přístup. Zaměřuji se na pronájem, prodej a koupi všech nemovitostí, působím zejména v oblasti Bystřice pod Hostýnem – Holešov – Zlín – Přerov – Hranice – Vsetín a Valašské Meziříčí. Vždy se snažím pro klienta pracovat co nejefektivněji, protože já jsem spokojen, jen když klient je spokojen. Dnes je už samozřejmostí využívání všech moderních způsobů prezentace prodávaných nemovitostí – homestaging, profi fotografie, práce s dronem, videoprohlídky, virtuální prohlídky. Samozřejmostí jsou precizní a profesionální prezentace na inzertních portálech.

Poptat

Neváhejte a zavolejte než to udělá někdo jiný

Poptat nemovitost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin egestas justo a metus fringilla, quis mollis felis facilisis.

Kontakt

+420 774 543 532
radomir@vaserealitka.eu

Radomír Zahradil
Realitní kancelář VAŠE REALITKA
768 61 Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj

© 2021 Radomír Zahradil  –  Web vytvořilo studio BOXART

Chcete abych Vám zavolal?

Zanechte mi telefonní kontakt a já se s Vámi spojím